Ochrana osobních údajů

18 lis, 2023
od Jaroslav Valenta | lis, 18 2023 | Právní informace | 0 Komentáře

Zásady ochrany osobních údajů

Naším základním závazkem je chránit soukromí a ochranu osobních údajů našich zákazníků a uživatelů naší webové stránky. Tento dokument detailně popisuje, jakým způsobem jsou osobní údaje shromažďovány, používané a chráněné. Přistupujeme k ochraně Vašich osobních údajů velmi vážně a zavazujeme se ke splnění všech povinností, které nám stanovuje evropské GDPR a české zákony. Tento dokument bude průběžně aktualizován v souvislosti s novými právními normami či změnami našich interních procesů.

Zásady shromažďování osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze s vaším výslovným souhlasem. Shromažďování údajů umožňujeme v okamžicích, kdy jde o využití našich služeb, jako jsou terapeutické masáže, objednávání termínů či při interakcích na našem webu. Na těchto místech je uživatel vždy informován o tom, které údaje jsou požadovány a pro jaký účel budou použity.

Zpracování a zabezpečení osobních údajů

Získané osobní údaje jsou uchovávány v elektronických databázích s přísnými bezpečnostními opatřeními. Používáme moderní technologie a postupy, které nám zaručují vysokou míru ochrany proti neoprávněnému přístupu, ztrátě, zničení nebo jinému zneužití vašich údajů. Všichni naši zaměstnanci a externí spolupracovníci jsou pravidelně školeni v otázkách ochrany osobních údajů a jsou vázáni mlčenlivostí.

Použití a sdílení osobních údajů

Osobní údaje využíváme pro interní potřeby, jako je evidování klientů, plánování a organizace masáží, informování o novinkách a akcích, a v případě nutnosti k zajištění právních požadavků. Můžeme je také sdílet s třetími stranami, ale pouze v rozsahu nezbytném pro poskytnutí služeb (např. účetními či softwarovými nástroji) a vždy s respektováním vašeho soukromí. O jakémkoliv sdílení vašich údajů budete předem informováni a bude vyžadován váš souhlas.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vašim osobním údajům, práva požadovat jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. K tomu vám poskytujeme přehledný systém pro správu vašich údajů, kde si můžete kdykoliv upravit nebo smazat vaše informace. Dále můžete vznášet námitky proti zpracování údajů a mít možnost údaje přenést. Pro řešení jakýchkoliv otázek týkajících se ochrany osobních údajů nebo využití vašich práv nás kontaktujte na [email protected].

Kontaktní údaje správce

Pro jakékoliv dotazy či uplatnění vašich práv v oblasti ochrany osobních údajů se obraťte na vlastníka webu Jaroslava Valentu na adrese Hornopolní 3314/42, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, Česká republika, nebo na emailové adrese [email protected].

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena*